24

نشست صمیمی رئیس هیئت مدیره پتروفرهنگ با بانوان شاغل در این هلدینگ

نشست صمیمی سرپرست و رئیس هیئت مدیره هلدینگ پتروفرهنگ با بانوان شاغل در این هلدینگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات هلدینگ پتروفرهنگ، دکتر جواد زارع‌پور سرپرست و رئیس هیئت مدیره هلدینگ پتروفرهنگ با بانوان شاغل در این هلدینگ با هدف تبادل نظر و بررسی مسائل و مشکلات مربوط به این قشر نشست و حاضرین در جلسه نظرات خود در زمینه‌های مختلف را بیان کردند.

دکتر جواد زارع پور سرپرست و رئیس هیئت مدیره هلدینگ پتروفرهنگ در این نشست ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه بانوان در جامعه و خانواده،اظهار داشت: دین مبین اسلام برای زن جایگاه ویژه‌ای قائل است و در 196 آیه از قران کریم مستقیم درباره زنان سخن گفته شده است.

وی با تاکید بر اینکه نقش زنان در توسعه همه جانبه انکارناپذیر است، عنوان کرد: به میمنت انقلاب اسلامی امروزه حضور بانوان در سنگرهای مختلف مدیریتی، اداری، برنامه‌ریزی، مالی و فنی به چشم می‌خورد و امیدواریم روز به روز شاهد رشد، شکوفایی و موفقیت بیشتر بانوان در ارتقا شغلی و رده‌های مدیریتی در محل کار باشیم.

دکتر زارع پور ادامه داد: زنان شاغل با داشتن دیدی خلاق و برخورداری از مهارت‌های ویژه به عنوان عنصر فعال در توسعه اقتصادی نقش مهمی برعهده دارند، همانگونه که اموری که نیاز به پیگیری و دقت بیشتری دارد، بانوان به نحو احسن انجام می‌دهند.

گفتنی است، در پایان این نشست هر یک از بانوان حاضر در جلسه ضمن معرفی و شرح وظایف خود، دیدگاه‌ها و نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح که مورد مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و دکتر زارع پور در جهت رفع دغدغه ها قول مساعدت دادند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *