1 (401)

گام بلند پتروفرهنگ در ترسیم چشم اندازهای نوین پتروشیمی

همزمان با سومین روز از نمایشگاه بین‌المللی نفت ،گاز ، پالایش و پتروشیمی غرفه هلدینگ پتروفرهنگ شاهد عقد دو تفاهم نامه همکاری، رایزنی گسترده مدیریتی و جلسات متعدد کارشناسی بود.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ پتروفرهنگ، انعقاد تفاهم‌نامه همکاری هلدینگ پتروفرهنگ با پژوهشگاه ملی نفت در همکاری‌های دوجانبه در جهت توسعه و ترسیم چشم انداز نوین در پتروشیمی‌ها و همچنین تفاهم‌نامه پتروشیمی سبلان با دانشگاه خلیج فارس در حوزه فلرینگ و کاهش مصرف انرژی از مهمترین رخدادهای این روز بود.

در این روز جلسات و نشست‌های متعدد کارشناسی با معاون حقوقی و امور مجلس وزیر نفت و برخی دیگر از مدیران ارشد شرکت‌های مختلف وزارت نفت، مدیران ارشد بانک‌های تجارت و ملت، پژوهشگاه ملی نفت، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس، دانشگاه ملی خلیج فارس و همچنین مدیران عامل پتروشیمی‌ها و تولیدکنندگان این حوزه، در این روز رقم خورد.

شاهمیرزایی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در بازدید از غرفه پتروفرهنگ ضمن تایید اقدامات این هلدینگ در حمایت از تولید داخل گفت: خوشبختانه پتروفرهنگ در راستای عمل به شعار سال اقدام کرده از این رو در حمایت از این هلدینگ اقدام خواهیم کرد و همراستا با اقدامات صورت گرفته در توسعه صنایع پایین دست، حامی این مجموعه خواهیم بود.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *